15 неймовірних кухонних островів з мийками та сидіннями

Лі має понад двадцять років практичного досвіду в реконструкції, ремонті та покращенні будинків, а також надає консультації з облаштування житла вже понад 13 років.

Лейсі Рамбургер — експерт з психології особистості, що спеціалізується на Зодіаку, Майерс-Бріггс та Еннеаграмі.

Оновлено 29.03.22

Гості, родичі та всі бажаючі почуватимуться як вдома, коли спілкуватимуться з вами на вашій просторій кухні. І єдине, що їх приваблює — і утримує — це ваш кухонний острів з місцями для сидіння для всіх.

Існує безліч конфігурацій, і, маючи достатньо часу та уяви, ви знайдете ідеальний варіант, який зробить вашу кухню такою, що запам’ятається усім. Один із секретів ефективного розташування сидінь на острові полягає в тому, щоб не забути залишити 32 дюйми позаду обідніх столів (для того, щоб засувати або висувати стільці) і 15 дюймів з кожного боку між обідніми столами для простору для ліктя.

Багатоцільовий простір

Кухонні острівці з сидячими місцями збільшують робочий простір, обідній простір та загальну корисність. Замість того, щоб носити тарілки з їдальні на кухню і назад, ви можете просто поставити їх прямо на обідній стіл — всього за кілька футів від нього. Єдиний мінус — це те, що ви врізаєтесь у робочий простір кухні. У випадку з цим кухонним островом, його єдиною робочою функцією є загальна зона для приготування їжі, залишаючи багато місця для обіду. Це острів з виступом, традиційний спосіб створити обідній стіл і звільнити багато місця для прийому їжі.

close