Лендінг Пейдж

Успішно розвивати бізнес в умовах високої конкуренції дуже складно.

Тому в боротьбі за лідерство необхідно використовувати сучасні та дієві маркетингові інструменти. Якщо популярні види реклами не дають бажаного результату, а ви хочете збільшити продажі, продуктивно провести акцію або просто привернути нових клієнтів, то відмінним помічником в реалізації цих та інших проектів стане сайт одностранічнік — Лендінгем Пейдж. А если вам потрiбен лендінг пейдж, вам допоможе сайт https://landings.promoter.net.ua/.

Численні переваги landing page роблять її зручним, актуальним і стильним способом просування і розширення бізнесу в мережі.

Що це таке?

Landing page — це «легкий» сайт, створений для залучення цільової аудиторії до товарів, послуг або акцій. Зазвичай на цільову сторінку потрапляють завдяки переходу з контекстної реклами або інформації пошукових систем. На подібних односторінкових сайтах розташована необхідна для відвідувача інформація в такій формі, щоб він максимально сфокусувався на ній. Більш того, правильний Лендінгем спрямований на стимулювання бажання зробити корисну дію: реєстрація на сайті, оформлення замовлення, дзвінок в офіс компанії, підписка на розсилку. Завдяки такій спрямованості landing page забезпечує підвищення конверсії до 30% і більше. Як правило, Лендінгем Пейдж мають привабливий і в міру лаконічний дизайн. Все робиться для того, щоб на сторінці відсутні фактори, що відволікають від її змісту.

Головне завдання Лендінзі — залучити якомога більше клієнтів, які зацікавлені в пропозиції, бажають більше дізнатися про товар або акції, а, може, відразу і придбати.

Творіть самі

Створити правильний landing page сьогодні можна самостійно, скачавши або придбавши шаблон посадкової сторінки. Щоб Лендінгем Пейдж став максимально ефективним, фахівці рекомендують дотримуватися деяких правил створення та оформлення сторінки. Дотримуючись їх можна отримати результат, що перевершує очікування.

Хорошим landing page притаманні певні властивості і елементи:

  • Заголовок. Його мета привернути потенційного клієнта і як можна довше утримати його увагу. Для написання заголовка рекомендують використовувати великий шрифт, розташовувати його у верхній частині сторінки і не складати занадто довгих текстів. Заголовок повинен дати зрозуміти відвідувачу, що він потрапив на потрібну сторінку і що очікувати від сторінки.
  • правильна структура landing page. Розташування елементів сторінки в логічній послідовності допоможе належним чином сприймати інформацію, підштовхуючи відвідувача до корисних дій. Крім яскравих картинок можна використовувати стрілки, направляючи погляд людини на потрібну область. Зазвичай елементи розташовують в такій послідовності — чіпляє заголовок і продає картинка або фото, форма для заповнення контактних даних, плюси і мінуси товару або послуги, відгуки клієнтів скористалися послугами компанії.
  • простота. Щоб відвідувач сторінки не заблукав на ній і відразу ж не покинув її, не варто перевантажувати landing page інформацією, зображеннями, кнопками. Все повинно бути лаконічно, але в той же час цікаво, тільки необхідні дані і зображення. Елементи landing page підбираються так, щоб спонукати людину до виконання головного дії, а не відлякати його.
  • заклик до дії. Call to action зазвичай підштовхує клікнути на кнопку або інший елемент сторінки, зареєструватися, залишити свої контактні дані, заповнивши спеціальну форму.
close