Вибір мовної школи-ретельний аналіз або постріл навмання?

Метод викладання

Головне, на що потрібно звернути увагу, — це метод викладання мови, застосовуваний мовною школою. Чи будете ви мати контакт з» живим » мовою з самого початку? Чи будуть заняття проводитися польською мовою, щоб мотивувати і активізувати вас до застосування мови з самого першого уроку? Особливо важливо бути «вимушеним» застосовувати мову, яку ви хочете вивчити. Роль вчителя повинна полягати в тому, щоб створити якомога багато варіантів для говоріння і спілкування. Численні обговорення на уроках, діалоги та застосування автентичних матеріалів суттєво вдосконалюють спілкування новою мовою в щоденних ситуаціях. Зрозуміло, комунікативне навчання мови не повинно нехтувати іншими здібностями: аудіюванням, граматичною правильністю, читанням і письмом. Вони вважаються важливою частиною навчання і впливають на швидкість і ефективність розмови.

Наявність методиста

Після перевірки методики викладання в певній школі, необхідно уважно дивитися на те, чи є там людина, що відповідає за якість передачі знань, а конкретно методист. Методист не тільки складає детальний навчальний план, а й стежить за його виконанням. Це особливо важливо, так як навчальний план вважається важливим елементом, що задає рамки, в яких повинен рухатися педагог під час занять. Кожен студент має право на ознайомлення з подібним документом і може ознайомитися з ним до початку навчання.

Досвід, тобто як довго школа працює на ринку

Відома приказка говорить, що досвід — кращий педагог, так як він показує, що працює, а від чого можна відмовитися. Даний принцип використовуємо і до мовних шкіл, тому є сенс підбирати школу, яка вже «порізала зуби» на викладанні. Чим довше школа знаходиться на ринку, тим краще вона стає, доводячи, що складні часи не страшні, так як якість завжди вбереже себе. Самі студенти-довгожителі теж вважаються відмінною демонстрацією школи. Тому буде корисно дізнатися їх думку про самому різному місці. До речі, зверніть увагу на школу Білий Орел, тут можете детально дізнатися про школу і її вчителів.

Спеціалізація

З досвідом добре пов'язана спеціалізація школи. Те, сконцентрується школа на викладанні мінімальної кількості мов або збере чим побільше, як правило робить серйозний вплив на якість пропонованих послуг. Тому краще підбирати школу, яка спеціалізується на одній мові і прагне до ідеалу в його викладанні.

Контакт з офісом школи

Секретаріат школи також вважається її візиткою. Іноді це перший, а може бути, і тільки один спосіб зв'язатися зі школою. Професійний штат співробітників допоможе вам повільно пройти загальний процес відбору і прийому в школу. Вони підкажуть нам, Як підібрати той чи інший вид курсу або метод навчання, і підтримають в несподіваних ситуаціях. Добре б перевірити» на собі » роботу офісу цієї школи, звернувши велику увагу на якість контакту з працюючими там людьми. Чи швидко вони відповідають на наші запитання та Email? Чи готові вони допомагати і шукати оригінальні рішення вкрай рідко? Чи є у них доброзичливий і персональний підхід до студента?

Місцезнаходження школи

Розташування школи, тим більше у великих містах, має велике значення. Щоб не витрачати багато сил і часу на дорогу, рекомендується знайти школу, яка розташована «за рогом». Тому найзручнішою точкою буде міський центр, де сконцентрована основна частина культурного та суспільного життя міста. Власне тут ми, найімовірніше, проведемо дуже багато часу, тим більше коли тільки знайомимося з місцем. Так чому б не скористатися зручним розташуванням школи, з якої відразу ж після занять можна піти з компанією друзів в кафе або кіно?

Додаткові пам'ятки

Школа, розташована в історичному центрі міста, має багато варіантів для організації додаткових заходів для власних учнів. Добре б запитати про це ще на кроці найму. Чи можете ви очікувати додаткових семінарів або зустрічей? Чи пропонує школа курси, які вважаються важливою частиною програми культурного змісту? Чи бере участь школа в організації заходів, де всі учні та вчителі можуть зблизиться і весело скоротати час разом? Можливо, додаткові розваги-це просто глазур на торті під час вибору школи, але невже не правда, що диявол ховається в деталях?close