Як вибрати хороший диван в офіс

Офіс-це місце, де люди не просто працюють, а й іноді відпочивають, а тому дуже важливо зробити все що можливо для створення дуже зручних умов. Вибір меблів для офісу вважається досить істотним і відповідальною справою, тим більше якщо мова йде про диванах. Все завдяки тому, що саме дивани для офісу схильні до найбільш активної експлуатації (після робочих столів, зрозуміло), а потенційні партнери і клієнти проводять на них дуже багато часу.

Власне за допомогою офисних диванiв сформовується інтер’єр і створюється обстановка роботи. Тому вартістю неправильного вибору такого важливого предмета, як диван може стати незадоволення клієнтів, зрив партнерства або хорошого договору. У той час як меблі яка обрана за всіма правилами сприятливо впливає на бажання працювати і загальну продуктивність співробітників.

КУДИ СТАВИМО?

Перед тим як розбиратися в специфіках офісних диванів і дізнаватися, як підібрати їх конструкцію, необхідно зупинитися на використанні цього меблевого предмета насправді. Модель для приймальні, через яку проходить пару десятків або навіть сотень людей за 1 день, сильно відрізняється від дивана в кабінеті керівника, де сидять тільки найбільш важливі відвідувачі. Такі вироби відрізняються дизайном і пропорціями.

Дизайн зобов’язаний перегукуватися з інтер’єром всього офісу, який повинен обов’язково враховувати діяльність компанії. Наприклад, якщо при оформленні інтер’єру головні ставки робилися на легкість і легкість, тоді навіть дуже солідний диван зі шкіряною оббивкою буде виглядати занадто громіздко на тлі приємних шпалер м’яких відтінків.

Якщо у великих залах з великими стелями великі модульні дивани для офісу будуть виглядати добре, то скромну приймальню необхідно додати компактним двомісним варіантом. Вибираючи кілька виробів, необхідно звертати свою увагу власне на модульні варіанти, адже при необхідності їх можна Швидко реорганізувати. Або ж потрібно підбирати моделі в загальному стилі, перевагу краще віддати одній колекції, наприклад, невеликий округлий Блакитний диванчик з кріслами в приймальні заповнить велике тримісне виріб поруч з дверима в кабінет, аналогічного кольору і схожої форми.

Как выбрать диван: 5 актуальных моделей

Розмір має велике значення

При виборі офісного дивана беруться до уваги виріб має такі розміри, тому модульні варіанти вважаються прекрасним виходом. За їх допомогою найлегше домогтися максимальної зручності і не погіршити інтер’єр. Підбираючи будь-який виріб, необхідно дивитися на:

Як обрати комфортний диван

Розміри приміщення. Якщо співробітники будуть регулярно спотикатися об випирають ніжки, а підлокітники завадять вільному переміщенню по кабінету — — це поганий вибір. Власне тому ще до покупки дивана слід подумати про його розміщення.

Кількість місць для посадки. Для прийомних або місць для відпочинку потрібно забезпечити багато місць для сидіння з урахуванням невеликих габаритів приміщення, тому прекрасним виходом стануть моделі кутового типу.Додаткові деталі у вигляді кавового столика або полиць. Багато моделей комбінованого типу дозволяють заощадити чимало простору, комбінуючи в собі функції інших інтер’єрних предметів. Потрібно брати до уваги, що дивани офісного типу нечасто застосовуються для сну, тому вони не оснащуються розкладається механізмом і додатковим місцем для сну.

Оббивка: естетичність і міцність

Підбираючи модель і колір дивана в офіс, необхідно керуватися особистими уподобаннями і уподобаннями. Його можна перетворити в пікантність інтер’єру або заховати від очей поки він не буде потрібно, адже давно немає загальних правил оформлення офісу. Втім існують звичайні варіанти оббивки:

Шкіра або кожзам. Подібний диван справить сильне враження, створюючи імідж стабільного і серйозного підприємства. Варто ще сказати що, меблі зі шкіри відрізняється надійністю і зручністю, будучи дуже чудовим вибором для приймальні або кабінету начальника.

Тканина. Перевагу краще віддати матеріалами, що мають тефлонове просочення, тому що вона збільшує робочий термін покриття і може відштовхувати вологу. Оббивка з тканини вважається прекрасним варіантом для клієнтської зони або території відпочинку.

Якщо ж зайшла мова про колір офісного дивана, то чорна шкіряна модель давно перестала бути золотим стандартом. Припустимо, для жінок-керівниць дуже чудовим вибором стане виріб коричневого, бежевого або гірчичного відтінку. Оббивки з тканини краще підшукувати в спокійних відтінках-синій, сірий, коричневий, зелений. Добре, якщо диван не має надлишкових рельєфностей, тоді він довше збереже власну чистоту. Підбираючи меблі офісного типу необхідно зберігати власний розум відкритим і не боятися вигадувати.

КАК ВЫБРАТЬ ДИВАН? Главные советы за 6 минут
close