Серіал “Підсудний” (2019): актори, зміст, цікаві факти

Хочете подивитися детектив із напруженим, заплутаним сюжетом і феєричною розв’язкою? Драматичний серіал «Підсудний» — чудовий вибір. Він знятий за мотивами південнокорейського однойменного фільму, високо оціненого глядачами. Про те, що собою являє серіал «Підсудний», скільки серій у ньому і хто виконав головні ролі, читайте в статті.

Серіал «Підсудний»: актори та ролі

Акторський склад, залучений до зйомок багатосерійної детективної картини, вельми примітний. Усі виконавці головних ролей — це люди харизматичні, із зовнішністю, що запам’ятовується, і чималим талантом. Розповімо про кожного докладніше:

Дмитро Паламарчук

Для цього артиста серіал «Підсудний» став 37 проєктом (із 49 станом на 2021 рік). Актор Дмитро Паламарчук у «Підсудному» грає слідчого Андрія Клімова. Його герой — порядна і некорислива людина, яка незаслужено опиняється у в’язниці. Герой не впадає у відчай, а намагається розібратися в ситуації і знайти вихід.

Серед найкращих картин випускника Російського державного інституту сценічних мистецтв фігурують такі:

 • «П’ята група крові»;
 • «Чужий»;
 • «Ленінград 46».

Андрій Терентьєв

Хоч і народився Андрій Терентьєв у східнонімецькому містечку Нойштреліц 1982 року. Дитинство він провів у Смоленську.

Тут хлопець вперше спробував себе як актор. Його участь у шкільній постановці гідно оцінила вчителька. Вона ж порекомендувала Терентьєву не кидати сцену. Нині на рахунку актора 31 картина. Найкращі з них:

 • «Ми з майбутнього»;
 • «Григорій Р.»;
 • «Диверсант 2: Кінець війни».

«Підсудний» — це 29-й фільм Андрія. У картині він зіграв Сорокіна. Персонаж негативний, але симпатичний. Він злочинець, та ще й авторитетний у кримінальних колах.

За сюжетом Сорокіна заарештовує Клімов. Після цієї події в останнього починаються неприємності.

Петро Риков

Як і Терентьєв, Риков провів дитинство в Смоленську. Тут він закінчив загальноосвітню та музичну школи. Після провчився три роки в Смоленському музичному училищі імені Глінки.

Шлях Рикова до акторства виявився довгим: тільки 2010 року він закінчив Школу драми Германа Сідакова і тоді ж вступив до ВДІКу.

Риков знявся в 36 картинах, найкращими з яких стали:

Фільм «Підсудний» для актора став унікальним досвідом. Риков зіграв братів-близнюків — Дмитра та Олексія Нестерових. Одного з них було вбито, а підозрюваним виявився другий.

Олена Вожакіна

Випускниця Санкт-Петербурзької державної академії театрального мистецтва, Олена швидко знайшла своє місце в російському кінематографі. На сьогоднішній день вона зіграла 16 ролей. Ось найкращі картини за участю Вожакіної:

 • «Ментівські війни 4»;
 • «Реалізація»;
 • «Перший відділ».

Олена зіграла в «Підсудному» захисника слідчого Климова. Адвокат Надія Ємельянова переконана в невинності свого клієнта і робить усе можливе, щоб домогтися його звільнення.

Як неважко переконатися, серіал «Підсудний», усі серії якого вже вийшли 2019 року, зібрав чимало популярних акторів, чия гра заслужено викликає захоплення мільйонів шанувальників.

Серіал «Підсудний» (2019): зміст, відгуки, цікаві факти

Практично всі глядачі високо оцінили сюжет серіалу «Підсудний». Причому особливо багато компліментів дісталося виконавцю головної ролі Дмитру Паламарчуку. Ті ж, хто ще не встиг подивитися телефільм, напевно захочуть познайомитися з його сюжетом і не тільки. Ось факти, які зацікавлять глядачів:

З головним героєм картини сценаристи знайомлять глядачів уже в першому епізоді. Андрій Клімов — зразок для наслідування. Він, будучи слідчим, принциповий, чесний і ніколи не йде на оборудки з совістю.

Климову посміхається удача — у його руках опинився авторитетний злочинець Сорокін. Заарештувавши того, слідчий поспішає на свято: у його доньки день народження.

Подальші події не розкриваються, глядач дізнається, що Клімов опинився у в’язниці. Скоро стає зрозуміло, що:

 • минуло чотири місяці;
 • Андрія підозрюють у вбивстві дружини і доньки;
 • його затримано і утримують у слідчому ізоляторі.

Клімов вважає, що проблеми, які виникли у нього, мають прямий стосунок до розслідування справи Олексія Нестерова. Останнього звинувачують у вбивстві брата і дівчини.

У цей критичний момент трапляється ще одна несподіванка: в камеру Андрія переводять раніше заарештованого ним же Сорокіна. Тим часом адвокат Климова дізнається, що слідство відбувалося з великими порушеннями. Так, зокрема, виявляється, що її підзахисного навіть не вивозили на слідчий експеримент.

Андрій розуміє всю відчайдушність свого становища і здійснює невдалу втечу. Приблизно тоді ж у нього складаються дружні стосунки із співкамерником Алтином, якого незабаром відпускають.

Ємельянова домагається проведення нового слідчого експерименту, під час якого Клімов згадує, що:

 • біля тіла дружини знайшов увімкнену камеру;
 • він особисто витягнув карту пам’яті і сховав її в акваріумі.

Адвокат знаходить запис і показує в суді. На ньому видно тільки черевик убивці. Двозначністю нового доказу користується обвинувач Ігнатьєв. Він показує судді зізнання у вбивстві, підписане Клімовим. Того знову відправляють у СІЗО. Тут слідчий намагається звести рахунки з життям.

Ємельянова розшукує колишнього співкамерника Андрія Алтина і дізнається, що той:

 • живе на одному сходовому майданчику з її підзахисним;
 • має стосунок до викрадення дочки Климова.

Андрій під час прогулянки отримує удар осколком скла від Сорокіна і опиняється в лікарні. Тут дізнається, що його дочка жива і перебуває в тій самій лікарні. Після повернення до в’язниці Клімов домовляється із співкамерниками втекти.

Потрапивши на волю, Клімов так і не знаходить свою доньку, але отримує інформацію про ніж, яким убили його дружину. Андрій знову здається в руки поліції і розповідає на допиті, чому підписав зізнання у вбивствах. На суді адвокат Ємельянова передає ніж для експертизи, але підкуплений працівник лабораторії знищує всі докази.

Алтин робить відчайдушний крок — бере на себе вбивство дружини Климова і його дочки. Суд звільняє того з-під варти і поновлює на посаді.

Ставши знову слідчим, Андрій:

 1. Збирає відсутні докази у справі Нестерова.
 2. Заарештовує його під час спроби покинути країну.
 3. Затримує корумпованого генерала Голубєва.

Однак глядачеві абсолютно точно дають зрозуміти, що головний злочинець усе ще залишається на волі.

«Підсудний»: цікаві факти та відгуки

Оригінальний серіал телеканал SBS випустив у 2017 році. Корейською він називається «Pigoin», тобто «Підсудний». Серіал Росія не купувала, оскільки глядачам, які не звикли до особливостей азіатського кінематографа, він, незважаючи на величезну популярність у світі, не сподобався б.

У процесі адаптації сценарію змінили практично все. Залишилася недоторканою тільки сюжетна лінія. За словами режисера серіалу Максима Бріуса, його привабила у фільмі інтрига. По суті, в кожній сцені фільму присутня якась загадка або несподіваний поворот, що не дає глядачеві можливості хоч на мить розслабитися.

Сценарій вдалося адаптувати досить швидко. Робота розпочалася навесні 2018 року, а вже в липні група приступила до екранізації. Усі натурні зйомки проходили в Санкт-Петербурзі та його околицях.

Відгуки про серіал поляризовані. Так, наприклад глядач під ніком Neo зазначає, що:

 • представлена в картині дійсність нереалістична;
 • інтрига неглибока;
 • персонажі не викликають співчуття.

Користувач Mimoza1957 вважає картину нарочито затягнутою.

З іншого боку, madonnanina пише, що жодних недоліків фільм не має. Глядач особливо відзначає такі переваги серіалу:

 • хороша гра акторів;
 • опрацьований сюжет;
 • безліч гострих моментів.

Познайомившись із сюжетом, залишається вирішити для себе, чи є сенс витрачати час на серіал «Підсудний»? Багатосерійна картина однозначно сподобається тим, хто любить гостросюжетні фільми, зняті за нетривіальними сюжетами.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

close