Чому не можна фотографувати сплячих людей

Питання про те, чому не можна фотографувати сплячих людей, турбує багатьох. Чи може трапитися щось погане або не варто довіряти забобонам? Що це — пережитки минулого чи реальні застереження? Пошукаємо відповідь у езотериків і вчених.

Чому не можна фотографувати сплячих: прикмети та забобони

У XIX столітті популярністю користувалися посмертні фото. Щоб увічнити пам’ять про померлих, їх саджали за стіл поруч із членами сім’ї. На багатьох знімках у небіжчиків були закриті очі.

Забобон про те, що людина із заплющеними очима на фото мертва для цього світу, з’явився через такі посмертні фотографії. Зараз ця прикмета багатьом не здається правдоподібною. Однак люди все ще бояться фотографувати сплячих.

Вважається, що знімки, зроблені, коли людина спить, можуть накликати біду. На чому ґрунтується ця версія? Давайте розбиратися:

  • Фото зображують не тільки тіло, а й душу людини, несуть у собі інформацію про її енергетику. Під час сну енергетичне поле слабшає, тому магу не важко наврочити або навести порчу на людину, зображену на знімку. Такі фото не варто нікому не показувати.
  • Уві сні душа залишає тіло, повертаючись після пробудження. Якщо людина прокинеться через раптовий звук затвора, душа не встигне повернутися. Людина після такого пробудження може ослабнути і навіть померти.
  • Якщо фото сплячого роздивляються люди, вони можуть «викачати» енергію, яку містить портрет. Вона здатна перетікати до іншого. Унаслідок цього людина може почати серйозно хворіти.
  • Фото зі спалахом може негативно позначитися на стані людини. Уві сні відбувається вироблення мелатоніну. Перешкоджає цьому процесу надлишок світла, як зазначає Амен Деніел Грегорі в книжці «Зміни мозок — зміниться і тіло». Цей гормон відповідає за міцний сон, допомагає організму відновлювати сили, справлятися зі стресом. Спалах від фотоапарата заважає відпочинку організму, тому людина, прокинувшись, почувається втомленою.
  • Якщо зробити знімок сплячого, то є ймовірність налякати його Ангела Хранителя. Вважається, що останній назавжди зникне, людина залишиться вразливою.

Чи можна фотографувати сплячих дітей

Існує думка, що фотографувати дитину зі спалахом заборонено, оскільки висока ймовірність пошкодити сітківку ока. Цей міф розвінчує доктор Комаровський, розповідаючи, що фотоспалахи небезпеки здоров’ю і зору зокрема не несуть.

Однак все ж існує думка, що не можна робити знімки сплячих малюків. Ось аргументи, які підтверджують це марновірство:

  • Діти бояться спалахів і клацань, що найсильніше проявляється уві сні або коли закриті очі. Злякавшись раптового світла або шуму, малюк може прокинутися. Переляк іноді стає причиною розвитку заїкання, як розповідає у своїй книзі О. Л. Ворошилова.
  • У дітей слабка душа й незахищене біополе. Що молодша дитина, то слабша її енергетика, отже, вона сильніше схильна до пристріту, псування та інших негативних впливів.

Таким чином, фотографувати людей уві сні можна. Однак важливо підійти до цього процесу відповідально. Безумовно, сфотографувати немовля уві сні хочуть багато батьків, адже це набагато легше, ніж у той момент, коли малюк не спить. Якщо вирішили зробити знімок сплячої дитини, переконайтеся, що спалах і звук затвора вимкнені, щоб не травмувати психіку крихітки.

Як ставитися до прикмет, фотографувати сплячих людей чи ні, вирішуйте самі. Згідно із забобонами, знімки сплячих людей можуть обернутися пристрітом і хворобами, хоча, погодьтеся, насправді фотографії дарують радість. Однак щоб почуватися спокійно, не показуйте нікому знімки сплячої людини.

You may also like

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Вислови про Україну та цитати відомих людей

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

close