Значення імені Аріна, походження, характер і доля

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Аріна — загадкове жіноче ім’я з цікавим походженням. Дослідники Олександр Мамонтов і Володимир Южин зазначають, що її особистість асоціюється з незалежністю, індивідуальністю та почуттям гідності. Розберемося, як з’явилося ім’я Аріна, що воно означає і яку долю обіцяє власниці.

Походження та характеристика імені Аріна

Понад 30 років доктор психологічних наук, професор Борис Хігір вивчає вплив імені на характер і долю людини. У книжці «Ім’я і число долі» він каже, що батьки, обираючи дитині ім’я, хочуть, щоб воно звучало красиво або було модним. Але ім’я несе в собі особливу інформацію і може стати для людини благословенням або зробити її нещасною.

Що означає ім’я Аріна? Це похідна форма від імені Ірина. Воно вирізняється грецьким корінням і слов’янським походженням, у перекладі означає ‘мирна’. Початкова форма — Ейрене. У міфології греків ім’я належало богині мирного життя, як зазначено в книжці Олександра Мамонтова «Велика книга імен. Повне дослідження. Походження, історія, значення».

Яке походження імені Аріна? У православній культурі ім’я Аріна пов’язане з Іриною Македонською — першою жінкою, яку звели у великомучениці. Ім’я Ірина було вкрай популярним у Візантії, тому ним називали представниць найвищих станів. Згодом у імені Ірина утворилося безліч різних варіацій, одна з яких Аріна.

Існує ще кілька поширених версій походження цього імені:

 • Аріна походить від Ярини — слов’янського імені, яке утворилося від головного слов’янського бога Ярила.
 • Аріна — жіноча форма єврейського імені Аарон, що означає ‘гора’, ‘високий’, ‘освічений’, ‘гора світла’, ‘учитель’.
 • Аріна — це ім’я фракійської богині сонячного світла в Болгарії.

Версію походження імені від Ярини та язичницького бога Ярила підтверджує низка прислів’їв, у яких вживається ім’я Аріна:

 • Тітка Аріна надвоє говорила.
 • Три Аріни в році живуть: Аріна — розрій берега (29 квітня), Аріна-розсадниця (18 травня), та Аріна — журавлиний рік (1 жовтня, день відльоту журавлів).

У книжці Володимира Южина «Власне ім’я — власна доля» написано, що особистість Аріни асоціюється з незалежністю, індивідуальністю та почуттям гідності. До такої дівчини слід ставитися з належною повагою. Аріна — загадкове, красиве і дуже звучне ім’я, в якому всі приголосні дзвінкі.

Символіка імені Аріна:

 • Камінь-талісман — опал і агат.
 • Планета-покровитель — Венера.
 • Стихія, яка протегує — Земля.
 • Тварина-символ — терміт і сова.
 • Рослинний символ — конвалія.
 • Ідеальний знак зодіаку — Телець.
 • Метал — мідь.
 • Сезон — весна.
 • Щасливий день — п’ятниця.

Які є похідні від імені Аріна? Короткі форми імені — Іра, Ріна, Арка, Рена, Аря. Інші форми імені — Аріся, Іриша, Аріня, Іруша, Іруня, Арюша, Аріша, Рінка, Арішка, Арінка, Арінка, Іринка, Іринка.

Виділимо яскравих сучасних представниць з ім’ям Аріна:

 1. Аріна Шарапова — відома телеведуча, журналістка, викладачка, громадський діяч і ведуча ток-шоу. З 2001 року вела телепередачу «Доброго ранку», а пізніше — «Модний вирок».
 2. Аріна Соболенко — тенісистка, переможниця двох турнірів WTA, фіналістка Кубка Федерації (2017) у складі національної збірної Білорусії.
 3. Аріна Постнікова — російська акторка, яка набула популярності завдяки топовим серіалам «Вісімдесяті», «Вижити після», «Мигдальний присмак любові», «Війна сімей».

Коли в Аріни день ангела? Іменини відзначаються в році 14 разів: 12 і 16 січня, 26 лютого, 7 березня, 29 квітня, 18 і 26 травня, 23 червня, 10, 17 і 22 серпня, 30 вересня, а ще 1 жовтня і 2 листопада.

Характер і доля дівчат з ім’ям Аріна

Якими рисами характеру наділяє це ім’я його володарку, залежить від того, коли народилася дівчинка. Розберемося, у чому хороша Аріна і яка на неї чекає доля.

Особливості натури Аріни

Який характер у дівчинки з ім’ям Аріна? У дитинстві маленька Аріна не завдає клопоту батькам. Вона не схильна до пустощів і вкрай слухняна. Їй подобається розмірене і відокремлене дозвілля, ігри в ляльки або малювання. З юного віку Аріна віддає перевагу хлоп’ячій компанії замість дружби з дівчатками, тому що тільки так може проявити свій заводний характер.

Ключові особливості натури Аріни в маленькому віці:

 • мрії про розкішне життя;
 • усвідомлення, що для реалізації потрібно вчитися;
 • легко ображається і дуже вразлива, але при цьому швидко забуває образи;
 • прагнення до незалежності та самостійності.

У підлітковому віці завдяки розважливості та врівноваженості дівчинка Аріна легко знаходить спільну мову з однолітками. Дівчинка, дівчина, жінка або бабуся з таким ім’ям прекрасно розуміє співрозмовника і проявляє в розмові тактовність і дипломатичність. У неї маса друзів, а все тому, що вона чуйна, проста і весела, безвідмовна в допомозі.

Ім’я Аріна має сильну енергетику й обіцяє власниці високий рівень самостійності. Це незалежна, волелюбна і непосидюча леді, яка з віком тільки примножує силу цих якостей. Дівчатам з ім’ям Аріна притаманні такі риси характеру, як мудрість, рішучість, активність, вимогливість. Увагу до себе вони привертають комунікабельністю, красномовністю, внутрішньою і зовнішньою чарівністю.

Для того щоб правильно розуміти характер Аріни, важливо враховувати пору року, в яку народилася дівчинка:

 • Якщо день народження взимку, то вона відрізнятиметься принциповістю.
 • Аріна, народжена навесні, тверезо оцінює ситуацію і завдяки цьому приймає правильні рішення.
 • Літня Аріна не приймає жодної критики на свою адресу.
 • Дівчинка, народжена восени ніколи не ухвалює поспішних рішень, завжди ретельно обмірковує кожен свій вчинок. Головна її відмінність — загострене почуття справедливості.

Аріна завжди в центрі уваги завдяки тому, що легко розмовляє з людьми на різні теми і на рівних. Вона ніколи не ділить людей на неважливих і важливих, ставиться до всіх однаково добре. Аріна погано ставиться до зрадників, тих, хто не виконує обіцянки, деспотів, корисливих, хитрих, хвалькуватих людей.

Доля власниці ім’я Аріна

Видання Marie Claire пропонує дізнатися, як ім’я впливає на долю, за допомогою формули обчислення числа імені. Для Аріни діє таке обчислення: А(1)+Р(9)+И(1)+Н(6)+А(1)=18=1+8=9.

Число Орисі за нумерологією — 9, а це найвище просте число, що символізує успіх, досконалість, удачу і матеріальне благополуччя. Арині гарантовано високий соціальний статус, матеріальний достаток, успіх, бездоганний смак. Крім цього, у людей-дев’яток прекрасно розвинена інтуїція та уява, тому Аріни романтичні, мрійливі, чутливі.

У коханні дівчата з таким ім’ям унікальні і не схожі ні на кого, але при цьому дуже влюбливі. Кожен потенційний партнер для Аріни ідеальний. Чудова сумісність у Арін із чоловіком на ім’я Гліб, Микола, Петро, Андрій, Станіслав. Від будь-яких стосунків із чоловіками, яких звуть Юрій, Ігор, Герман, Роман та Йосип, краще відмовитися.

Доросла Аріна — поетична і прагне реалізувати себе там, де зможе подарувати людям свою чуйність і душевну теплоту. Це дивовижна особистість, яка зовні здається неприступною і холодною, але всередині у неї вихор емоцій.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close