Яку сівалку для ловчих культур вибрати?

Інтеркультури підвищують родючість грунту і можуть бути додатковим джерелом кормів або природних добрив. У цьому немає ніяких сумнівів. Але як посіяти урожай після збору врожаю? Який метод посіву вибрати? Що пропонують компанії і скільки вам доведеться за це заплатити?

Спеціально адаптовані сівалки стають все більш популярними для посіву проміжних культур. Ці машини замінюють звичайні сівалки для ЗЕРНОВИХ культур або розкидачі добрив, які використовувалися для цих цілей раніше. Особливістю знарядь для посіву проміжних культур є те, що вони легко встановлюються на грунтообробне знаряддя і можуть висіватися за один прохід разом з культивацією. Це економить час і паливо, в результаті чого машина швидше окупається. Тому, якщо ви хочете купити якісну сівалку, звертайтеся на сайт www.elvorti.com/

Сівалки після посіву виробляються більшістю компаній, які також пропонують грунтообробну техніку. Ці машини можна розділити, перш за все, за способом, в який висіваються насіння: дискові сівалки, пневматичні сівалки і механічні сівалки. Завдяки простоті конструкції, ці машини не найдорожчі (найдешевший варіант — дисковий апарат). Крім того, вони сіють насіння по проекції, у них немає елементів, які б працювали в грунті, тому вони не схильні до зносу. Крім поділу на дискові, пневматичні і механічні пристрої — післязбиральні сівалки відрізняються один від одного, звичайно, місткістю бункера — від декількох десятків до більш ніж тисячі літрів. Найчастіше вона виготовляється з пластика, що забезпечує всій конструкції невелику вагу. Дискові сівалки можуть бути оснащені одним або двома дисками в залежності від обсягу бункера. Це визначає можливу ширину захоплення, яка може бути відрегульована з місця оператора трактора за допомогою контролера, прикріпленого до пристрою. Швидкість обертання розподіляє диска легко регулюється. Аналогічним чином, норму внесення можна регулювати, піднімаючи або опускаючи заслінку дозатора.

 Яку сівалку для ловчих культур вибрати?

Прикладом такої роботи є сівалка KS 40 M2 австрійської компанії APV, яка спеціалізується на повторному посіві. Дискові сівалки можуть встановлюватися на задню навіску трактора або на передню навіску, на додаток до культиватора. Що стосується ширини захоплення, то тут є широкий спектр можливостей. Від декількох метрів для однодискових машин до більше 30 метрів для сівалок, оснащених двома розподіляють дисками. Цікаво, що деякі машини з великою шириною захвату також мають функцію розкидання облямівки. Це можливість регулювання робочої швидкості розподіляють дисків з одного боку. Більшість таких сівалок також оснащені мішалкою, яка запобігає налипання насіння. Це часто трапляється, наприклад, з насінням фацелії, які можуть утворювати настільки щільну масу, що без мішалки неможливо було б ефективно продовжувати посів. Тому варто приділити цьому велику увагу, адже не всі дискові сівалки мають мішалку в базовій комплектації, а її відсутність може завдати чимало клопоту.

Яку сівалку для ловчих культур вибрати?

Другий тип сівалок для ловчих культур-пневматичні сівалки. Він дорожче дискового висівного апарату, але забезпечує більш високу точність посіву незалежно від умов роботи, наприклад, поривів вітру. Обладнання такого типу можна знайти в пропозиціях таких компаній, як Amazone, Kuhn, Unia, Pottinger, Agro-Masz або APV.  У пневматичній сівалці посівний матеріал зазвичай проходить з насіннєвого бункера в повітряний канал через висіваючий вал з електричним керуванням. Потім, за допомогою вентилятора, він транспортується по пластикових шлангах до розподільних пластин і рівномірно розподіляється прямо над грунтом. Так, наприклад, йде справа з APV. Серія PS (назва пневматичних посівних машин компанії) включає вироби з різним об’ємом бункера (120, 200, 300, 500, 800, 1200 і 1600 літрів), з різними нагнітачами (електричними, гідравлічними або від ВВП) і в різних виконаннях (стандартне, для добрив і серія TWIN). Пневматична висіваюча машина також може бути оснащена контролером, який дозволяє створювати бібліотеку насіння і записувати зразки висіву, а також оновлювати програмне забезпечення через USB або інтернет. Він також може бути оснащений лічильником щоденних і загальних гектарів і лічильником робочих годин.

Яку сівалку для ловчих культур вибрати?

Механічна сівалка також є цікавим, але менш популярним рішенням для фермерів. Як і дискова сівалка, вона може бути встановлена на грунтообробне знаряддя або на передню навіску трактора. Однією з компаній, що пропонують таке рішення, є Pottinger. Сівалка Drillbox випускається шириною 2,5 і 3 м.Машина має колесо з грунтозацепами, через яке під час руху проходить сівалка. Сівалка стандартно оснащена бункером для посівного матеріалу, що полегшує перевірку посівного матеріалу. Всі налаштування машини здійснюються за допомогою важеля і ручки для дозування дрібних насіння. Такий пристрій також забезпечує високу точність, незалежно від умов. Однак їм не можна управляти з кабіни трактора, крім того, він важче і дорожче дискової сівалки. Недоліком цієї сівалки також є невелика ширина захвату.

Серед пропозицій сівалок для ловчих культур, вже згадана компанія APV має найширший асортимент. Він також виділяється тим, що крім стандартних дискових і пневматичних сівалок, у нього є мультидозери. Вони випускаються в трьох варіантах, і їх унікальність полягає в тому, що ці варіанти можуть бути опціонально і варіативно розширені і модернізовані, наприклад, сівалка з розподіляє диском може бути переобладнана в пневматичну сівалку всього декількома рухами. MDS 100 M1 є прикладом мультидозаторної машини. Буква » S «означає» Streugerät «і, відповідно,»розподільник». Точне дозування насіння здійснюється через висіваючий вал, а розподіл — за допомогою розкидаючого диска. Це рішення особливо підходить для великої ширини захоплення, наприклад, до 28 м.

Як вибрати вживану сівалку прямого посіву ? Частина 2

Які купити Сівалки зернові б/у до трактора МТЗ з Німеччини / Сільгосптехніка з Європи ч.8

close