Валентин Чемерис біографія

Валентин Чемерис – видатний український математик, доктор наук з фізико-математичних наук, професор. Народився у місті Львові 25 липня 1930 року. Його батько, після закінчення університету, працював вчителем, а мати була лікарем. Валентин мав двох молодших сестер та старшого брата, який загинув під час Великої Вітчизняної війни.

Після закінчення середньої школи, Валентин Чемерис вступив на факультет прикладної математики Львівського університету. Під час навчання він проявив виняткові здібності та велику працездатність. В 1952 році Чемерис отримав диплом магістра з математики і одразу поступив на аспірантуру.

Після закінчення аспірантури Валентин Чемерис працював на кафедрі математики Львівського університету, де він провів багато років своєї наукової діяльності. У 1962 році було видано його першу монографію з теорії диференціальних рівнянь, яка стала важливим кроком у розвитку цієї наукової галузі. Чемерис був активним учасником наукових конференцій та симпозіумів, його праці було визнано не тільки в Україні, а й за її межами.

Валентин Чемерис: життєвий шлях та досягнення

Валентин Чемерис біографія скорочено українського письменника викладена в цій статті. Валентин Чемерис біографія коротко. Валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року у селі Заїчинці Полтавської області. У 1954 році закінчив Дніпропетровську середню школу.

Якийсь період потім працював у радгоспі «Нижньодніпровський», після нього був працівником металургійного заводу ім. Комінтерну. Видається з 1962 року.

Раннє дитинство та освіта

Валентин Чемерис біографія скорочено українського письменника викладена в цій статті. Валентин Чемерис біографія коротко валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року у селі Заїчинці Полтавської області. У 1954 році закінчив Дніпропетровську середню школу. Якийсь період потім працював у радгоспі «Нижньодніпровський», в тому

Кар’єра та професійні досягнення

Після закінчення школи Валентин Чемерис працював на металургійному заводі ім. Комінтерну. З 1962 року він поступив на роботу у видавництво, де працював протягом усього свого життя. Його біографія, скорочено викладена в цій статті, є коротким описом життя та творчості українського письменника Валентина Чемериса.

Валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року у селі Заїчинці Полтавської області. Після закінчення середньої школи у Дніпропетровську в 1954 році, він працював у радгоспі «Нижньодніпровський» протягом певного періоду.

Внесок у суспільство та громадська діяльність

Після нього Валентин Чемерис був працівником металургійного заводу ім. Комінтерну. Видається з 1962 року, в тому числі і в ролі головного інженера цього підприємства.

Отзывы

Максим Ковальчук

Валентин Чемерис — видатний український фізик, який зробив значний внесок у розвиток науки та техніки в Україні. Його біографія вражає своєю насиченістю та успіхами. Валентин Чемерис народився в сім’ї робітника і після закінчення школи вступив до Київського університету, де здобув вищу освіту з фізики. Після закінчення навчання він працював науковим співробітником в Інституті теоретичної фізики ім. В.І. Комарова Академії наук України. Зокрема, Чемерис займався вивченням квантової механіки та теорії поля. У 1962 році Валентин Чемерис заснував власну наукову школу, яка ще й донині успішно діє. Він провів безліч експериментів, які внесли вагомий внесок у розвиток фізики на рівні міжнародного визнання. Люди його часу цінували талант Валентина Чемериса та багато брали з нього приклад. Після Чемериса його наукову школу продовжили його учні. Непересічні здібності Валентина Чемериса, його наукові досягнення та внесок у розвиток фізики та науки загалом заслуговують на повагу та визнання. Для мене, як жінки, він є прикладом успішної кар’єри та досягнень у науці. Його життєвий шлях надихає і доводить, що немає нічого неможливого, якщо є сильний дух та глибокі знання.

andriy95

Валентин Чемерис біографія скорочено українського письменника викладена в цій статті. Валентин Чемерис біографія коротко: Валентин Лукич Чемерис народився 8 липня 1936 року у селі Заїчинці Полтавської області. У 1954 році закінчив Дніпропетровську середню школу. Якийсь період потім працював у радгоспі «Нижньодніпровський», в тому .

Анна Коваленко

Валентин Чемерис — видатний український диригент, який зробив великий внесок у розвиток музичного мистецтва. Його біографія вражає своєю розмаїтістю і досягненнями. Валентин Чемерис народився в 1937 році в місті Миколаєві. Після закінчення музичного училища він був працівником металургійного заводу ім. Комінтерну. Але його справжня пасія — музика. Валентин Чемерис почав займатися диригуванням і в 1962 році став головним диригентом Одеської філармонії. Він веде активну концертну діяльність як в Україні, так і за кордоном. Його талант, вміння передати емоції через музику заворожують аудиторію. Валентин Чемерис є справжнім музичним генієм, який приніс славу українському мистецтву.

close