Друк на кулях – перевага

Повітряні кульки-незамінний предмет будь-якого святкового заходу! Це завжди красиво, яскраво і святково. А, щоб надати виробам унікальності та індивідуальності, необхідно замовити друк на кулях.

Печаткою прикрашають різнокольорові кульки добрими бажаннями, фотографіями, смішними цитатами, цікавими малюнками. Все залежить виключно від власної фантазії і тематики!  А якщо вас цікавить друк на пакетах, переходите на сайт https://www.aeromania.com.ua/druk-na-kulkah//.

Затребувана також друк логотипу на кулях, щоб виділити Вашу компанію, створити гарний подарунок клієнтам або партнерам, і ще залучити можливих клієнтів.

До уваги замовників-одностороннє або двостороннє виконання. Це що дозволяє по максимум ефективно застосовувати площа повітряної кулі.

Офсетний друк на кулях

Найшвидший і не дорогий спосіб нанесення зображення на поверхню повітряних кульок, якщо порівнювати його з іншими двома застосовуваними технологіями. В силу невисокої собівартості, цей спосіб вважається найефективнішим і популярним при необхідності випустити великий тираж куль з логотипом за ціною яка доступна кожному, з мінімально можливими грошовими і витратами за часом. Недоліком такого друку вважаються не зовсім чіткі, помітно розмиті лінії (при найближчому розгляді).

Зображення наноситься на кулю із застосуванням спеціально заготовлених трафаретних штампів, що містять заздалегідь заготовлений рельєфний малюнок або текст, на їх поверхню наноситься барвник потрібного забарвлення. Нанесення виконується, коли куля буде в примусово надутому стані, в якому його залишають до моменту остаточного висихання пігменту. Потім він акуратно здувається і повертається до початкового розміру.

Ще одним недоліком офсетного друку на кулях, поряд з недостатньо чітким одержуваним зображенням, вважається досить довгий за тривалістю процес переддрукарської підготовки, який складається з декількох послідовних етапів. В першу чергу робиться обробка оригінального макета на комп’ютері в електронному вигляді, потім він проводиться як фотоформа, після цього засвічується, ну а потім слід далеко не Швидка настройка друкованого обладнання. Через це, Офсетний метод друку використовується виключно для виготовлення великих тиражів продукції, де він вважається не тільки рентабельним, але а також ще й найкращим.

Декор самоклеючою плівкою

Це, навпаки, самий елітний варіант прикраси, так як виконується тільки вручну і вимагає великої кваліфікації майстра. Заздалегідь підготовлену плівку з малюнком акуратно приклеюють на надутий повітряна куля (зазвичай – великих розмірів).

Якщо прикраса доручити не дуже професіоналу з досвідом, то картинка може вийти покоробленной через особливості у формі кола кулі.

Трафаретний друк

Дуже популярний зараз спосіб нанесення написів і малюнків. Для нього застосовується верстат і рамка з трафаретом.

Трафарет роблять заздалегідь, наносячи на сітку зображення за допомогою фотоемульсії. Її засвічують, а потім миють. В результаті по всій рамці шар фотоемульсії змивається, а на місці зображення – залишається. Готову рамку ставлять в верстат.На сітку наносять фарбу. Частково надутий кульку підносять під сітку. Він стикається з тканиною, і тут залишається напис або картинка.Кулька сушать для цілковитого появи фарби. Після висихання кулі можна здути, упакувати, пустити в продаж або застосувати для аеродизайну.Рамку після друку кульок потрібного тиражу чистять і застосовують знову вже для нанесення інших зображень.

КУЛЬКИ З ЛОГОТИПОМ-БРЕНДУВАННЯ

Впізнаваний логотип-запорука успіху кожної компанії. Він не повинен зустрічатися дуже часто, але на невеликих подарунках його друкують завжди. Відкриття нової точки продажу, свято всередині компанії, презентація нового продукту – ці всі події допомагають поширити рекламу.

Якщо до вибору рекламоносія підходити творчо, то результат перевершить звичайні покази підготовлених роликів по телевізору і в Інтернеті. Оригінальний метод розповсюдження продукції з логотипом компанії-це повітряні кульки з логотипом компанії, зроблені на замовлення.

Вони радують малюків і запам’ятовуються їх батькам, тому акція буде переслідувати відразу дві мети:

  • збільшити впізнаваність бренду серед дорослих;
  • порадувати дітей новими іграшками.

Кульки з нанесенням логотипу бувають різноманітних видів в залежності від проведеної роботи:

  • растрове або багатобарвне нанесення;
  • нанесення малюнків на частину зверху кульки (топ-принт);
  • друк фотографій.

Переваги друку на повітряних кулях

Друк на повітряних кулях виконується за допомогою шовкографії. Для нанесення кожного шару фарби застосовується власна рамка з сіткою для власного кольору. застосовують до чотирьох кольорів. Виходячи з цього кожен колір додає не тільки привабливість, але ціна. Пов’язано з повтореннями операцій: виготовленням рамки, процесу надування при друку, сушки фарби. Для масових заходів або з малим бюджетом застосовують один колір фарби, а колір кульки вважається головним кольором від бренду. У приміщеннях для композицій з повітряних кульок з печаткою як наповнювач застосовують гелій. При масових роздачах ефектніше надування повітрям. Крім того, що паличка з затискачем набагато дешевше гелію, кулька ненавмисно не полетить в небо. Таким чином збільшується ефективність і стає менше вартість замовлення. При всіх варіантах економії зрозуміло будемо пам’ятати про статус і завдання заходу.close