Дмитро Нагієв: дружина, стосунки актора

Особисте життя відомих артистів не менш цікаве публіці, ніж їхня творчість. Вам подобається Дмитро Нагієв? Дружина популярного актора хвилює шанувальників. Хто ж ця жінка і чи існує вона насправді? Давайте розбиратися.

Дмитро Нагієв: нинішня дружина

Сьогодні Нагієв є одним із найбільш затребуваних артистів російського кіно. Сам актор не любить поширюватися на особисті теми, чим ще більше інтригує публіку. В інтерв’ю він професійно обходить навідні запитання журналістів. Тому нам залишається тільки здогадуватися про те, як складається особисте життя Дмитра Нагієва.

  • актор не одружений;
  • ЗМІ невпинно приписують йому один роман за іншим.

Однією з таких здогадок стали стосунки Дмитра з Наталією Коваленко. Нібито пара спільно проживала кілька років, і актор навіть уявляв її своєю дружиною. За теорією, Нагієв і дружина мають спільну дитину, яка дуже схожа на актора.

Але на цьому здогадки журналістів не закінчуються. Усіх хвилює, хто дружина Нагієва і чому він не виводить її у світ. Цього разу Дмитру приписують роман з іншою дівчиною, яка нібито проживає в його заміському будинку і користується спільною машиною. Цією особою стала Анна Спектор. Достеменно не відомо, чим займається Анна, але зате говорять про спільну доньку Нагієва та Спектор.

То з ким живе Дмитро Нагієв? Сам актор ніяк не коментує подібні чутки. Численні дружини Нагієва так і залишаються здогадками журналістів. Якщо вам цікава офіційна інформація, тоді читайте далі.

Дмитро Нагієв: минулі стосунки

Офіційно Нагієв одружений був лише одного разу. Його законною дружиною стала Аліса Шер (Алла Щеліщева) — теле- і радіоведуча. Відомо:

  1. Аліса чекала Дмитра з армії, після чого вони розписалися.
  2. Разом вони прожили багато років, куди увійшли і роки становлення Нагієва як актора.
  3. У спільному шлюбі у пари народився син Кирило.

Чому розпався шлюб актора? Дружина Нагієва дізналася про зради чоловіка, а пізніше навіть випустила книгу «Я була дружиною Нагієва», де описала всі його любовні пригоди. Це стало причиною серйозних суперечок пари.

Нагієв Дмитро, дружина якого не пробачила зради, зазнав невдачі в офіційному шлюбі. Але навіть після розлучення він залишився прекрасним батьком для Кирила.

Якщо вам цікаво, який вигляд має колишня дружина Нагієва, фото допоможе прояснити ситуацію. Пізніше ведуча зізнавалася, що їй було страшно зайти до вбиральні ресторану, оскільки вона боялася розправи від прихильниць чоловіка.

Офіційна дружина Дмитра Нагієва залишилася в минулому, але за час шлюбу акторові приписували романи з такими жінками:

  • Ларисою Гузєєвою;
  • Анною Самохіною.

Сьогодні Нагієв і його дівчина не виходять у світ, а офіційного підтвердження новим стосункам не було. У яких би стосунках не перебував Дмитро Нагієв, сім’я залишається для нього на першому місці. Із сином Кирилом вони справжні друзі.

Крім цього, артистові приписували роман із молодою акторкою Іриною Тімічевою, яка також перебувала в законному шлюбі. Ірина цю інформацію спростовує, вважаючи байкою журналістів.

А що ж Нагієв? Дружина Аліса Шер так і залишилася єдиною жінкою, з якою він перебував в офіційних стосунках. Цікава сім’я Нагієва? Фото показує, який сьогодні вигляд має його дорослий син.

Тепер ви знаєте, що Дмитро Нагієв, дружина якого — це лише домисли журналістів, лише один раз був одружений. Актор не любить поширюватися про свої стосунки з жінками, вважаючи за краще робити ставку на кар’єру.

Нагієв, особисте життя якого завжди перебуває під прицілом фотокамер, — талановитий актор, що дає йому змогу майстерно обходити запитання журналістів.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

close