Чоловік-Риби: характеристика знака та його сумісність

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Найбрутальніший на вигляд представник знака Риби відкриється з іншого боку під час ближчого знайомства, вважає астролог Василина Володіна. Чоловіки-Риби вміють бути романтичними, мрійливими і зухвалими. Астрологи Ігор Родін, Лінда Гудмен, Джуді Вітале розповіли про кар’єру, здоров’я, сумісність чоловіків-Риб з іншими знаками.

Загальна характеристика чоловіка-Риби

Ігор Родін у книзі «Зірки і долі» зазначає, що чоловік-Риби надзвичайно чутливий до всіх оточуючих і має дар притягувати людей. Він сприйнятливий, часто бачить людей не такими, якими вони є.

Характер чоловіка-Риби

Стихія знака Риби — Вода. Тому тим, хто народився під цим знаком, властиво плисти за течією, бо це потребує менше зусиль. Не можна лаяти і критикувати чоловіків-Риб за безхарактерність, інакше вони можуть впасти в меланхолію. Вони відчують себе неповноцінними.

У чоловіків-Риб добре розвинене почуття гумору. Він буває теплим і нешкідливим, а також холодним і жорстким. Вони майстри сатири і за усмішкою можуть ховати сльози. Характер чоловіка-Риби не піддається чіткому визначенню. Близькі люди повинні закликати на допомогу всю свою уяву, щоб зрозуміти їхні дивні плани та емоції.

Який характер у чоловіка-Риби? Він пристрасний, емоційний і нестабільний. З ним можливі будь-які несподіванки. Символ Риби — дві риби, що пливуть у протилежних напрямках. Це вказує на те, що чоловіки цього знака страждають від суперечливих бажань.

Чоловік-Риби в побуті

Чоловік, народжений під знаком Риби, може бути віддалений від реальності, може не мати уявлення про приготування їжі, прання, прибирання та інші домашні справи.

Лінда Гудмен у книзі «Знаки зодіаку або астрологія з посмішкою» зазначає такі риси представників цього знака:

 • Чоловіка-Риби в побуті доведеться вчити бути ощадливим і обережним із грошима. При цьому потрібно бути самим економним і подавати йому приклад.
 • Дітям із ним буде весело. Для них такий тато — ожила книга казок. Вони будуть його обожнювати. Ви їх будете карати, а він вислуховувати їхні проблеми, розвивати їхній розум.
 • Не заважайте йому мріяти, але допоможіть знайти мрію, яку реально здійснити. Його надії та мрії мають бути зустрінуті з розумінням.

Чоловік-Риби і його здоров’я

Зазвичай Риби піклуються про своє здоров’я, пише Георгій Бязирєв у книзі «Тринадцять знаків зодіаку». За перших же звісток про грип вони читають усі види медичних журналів і посібників, іноді не найнадійніші. Найчастіше самі себе вводять в оману. Чоловіки-Риби схильні до всіляких хвороб, які можуть вражати несподівано і серйозно. Слабкі місця в чоловіків-Риб — ступні, п’яти, кінцівки. Вони схильні до варикозу вен, ревматизмів, наривів, пухлин, поліпів, застуд.

Для профілактики захворювань чоловікам-Рибам слід:

 • перебувати в теплому, сухому кліматі, уникати сирих приміщень;
 • тримати ноги в сухості й теплі;
 • регулярно приймати ножні ванни та проводити носову гігієну розчином морської солі;
 • займатися спортом;
 • за можливості відпочивати на морському узбережжі або в гірській місцевості.

Кар’єра чоловіка-Риби, знамениті представники знака

Чоловік-Риби має якості, які могли б дати йому багато переваг перед іншими, зазначає Ігор Родін. Однак у житті він виявляється менш успішним. Чоловіки-Риби — творчі натури. Вони проявляють себе в письменництві, написанні музики і написанні полотен. У бізнесі не так досягають успіху, і одна з причин цього — бажання працювати самостійно і презирство до важкої праці. Їм не вистачає практичного підходу, організованості та динамізму, щоб стати успішним виконавцем.

Для нього краще займатися творчістю, рекламою, спілкуванням із людьми, мистецтвом і будь-якою іншою справою, у якій ідеї важливіші, ніж старанність. Тут він може розкрити себе. Це найбогемніший знак у всьому зодіаку, що підтверджує перелік знаменитостей, народжених під його впливом: Брюс Вілліс, Деніел Крейг, Курт Рассел, Джастін Бібер, Майлз Теллер та ін.

Чоловік-Риби в коханні та стосунках

Чоловік-Риби дивиться на свою обраницю обожнювальним поглядом, від цього вона почувається найвдалішою жінкою на світі, пише Джуді Вітале в книзі «Любовний кастинг. Астрологія кохання і сумісності». Як завоювати чоловіка-Риби? Це не так просто, як може здатися. Він любить глибоким і справжнім коханням, особливо симпатизує людям, які потребують турботи. Що більше будете дивитися на світ його співчутливими очима, то дивовижнішою йому здастеся.

Що люблять у жінках чоловіки-Риби? Його притягують чуттєві жінки, особливо якщо вони схильні до лідерства, вважає Ігор Родін. Він ідеалізує людину, яку любить, і миритиметься з багатьом, оскільки сам не бачить негативних сторін життя.

Поведінка закоханого чоловіка-Риби

Чоловіки-Риби пристрасні й умілі, вони розуміються на коханні фізичному й духовному, але одне необережне слово партнера може погасити вогонь пристрасті. Через страх бути відкинутими вони бувають нерішучими.

Що потрібно знати про чоловіків-Риб? Коли зблизитеся з чоловіком-Риби, то зрозумієте, що сильною статтю в цих взаєминах доведеться бути вам. Він може зображати жорстку людину, непохитну і вольову, але насправді дуже м’який і ранимий, як пише Джуді Вітале.

Як поводиться закоханий чоловік-Риби? Він довго зволікає зі зближенням, із зізнанням, оскільки йому необхідно досягти певного рівня довіри. Його боязкість виходить із болісного розуміння своїх обмежених можливостей. Їй потрібно знати, що її чесноти високо цінуються тими, кого вона любить. Постійно підбадьорюйте його.

Сумісність чоловіків-Риб з іншими знаками

Хто підходить Рибам-чоловікам за знаком зодіаку? Риби — хороші чоловіки, вважає Георгій Бязирєв, усе життя з ними може бути медовим місяцем. Вони дуже щедрі і обожнюють своїх дружин. Риби сумісні з Овнами, Тельцями, Раками, Скорпіонами, Дівами, Водоліями.

Які стосунки виникають із чоловіком, народженим під знаком Риби, у представниць різних знаків зодіаку, пояснила Джуді Вітале:

 • З Овном. Пара — поєднання протилежностей. Намагайтеся бути зі своїм партнером люблячою і ласкавою, щоб зберегти ніжність стосунків.
 • З Тельцем спільне життя буде гармонійним. Ключ до щастя — взаємна турбота і терпіння.
 • Із Близнюками найімовірніше виникатимуть розбіжності, але залагодити їх можна. Для розвитку стосунків необхідно зважати на почуття одне одного.
 • Рак і Риби сподобаються одне одному відразу, оскільки мають однаковий емоційний інтелект. Реалізм — ключ до міцного і тривалого кохання.
 • Лев і Риби не завжди однаково дивляться на світ, але перебування одне з одним приносить їм радість. Щоб зберегти міцні стосунки, доведеться добряче попрацювати, але якщо діяти правильно, то вийде чудова пара.
 • З Дівою багато спільного, за бажання може вийти ідеальний союз.
 • З Терезами Риби відмінно проводять час, але потрібна стороння допомога у вирішенні життєвих проблем. Необхідно мати близьких людей, щоб довіритися в складній ситуації.
 • Зі Скорпіоном виникнуть міцні й гармонійні стосунки. Даруйте чоловікові-Рибі безоглядну любов, яку він вам поверне сторицею.
 • Зі Стрільцем дуже багато спільного. Завдяки дружбі та довірливим стосункам пристрасть розгориться сильніше.
 • З Козерогом спільне життя потребуватиме численних поступок. Однак зусилля будуть не марними.
 • З Водолієм чоловікам знака Риби легко. Кожен вносить у життя іншого багато нового. Якщо братимете приклад із партнера, то створите люблячу і стабільну пару.
 • З Рибами доведеться попрацювати над стосунками, але зможете створити пару, в якій панує повне взаєморозуміння.

Із чоловіків-Риб виходять чудові музиканти, художники, скульптори. Вони романтики і справжні подарунки для будь-якої жінки. Чоловіки-Риби рідко критикують і звинувачують, відмінні емпати. Друзі можуть довірити їм найпотаємніше, на чоловіків-Риб можна покластися.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

close