Прикмети перед іспитом: 10 найпопулярніших забобонів для успішного складання

Езотерика

robertss 26.09.2023 Article

Які є прикмети на удачу перед іспитом? Щоб успішно витримати випробування, використовуйте правило шульги, відмовтеся від стрижки та миття голови, спіть на конспекті та сховайте заліковку, вгадайте номер квитка, не робіть прибирання, дотримуйтесь порад «на доріжку», носіть амулети, правильно харчуйтесь, зверніть увагу на числа та заручіться підтримкою близьких людей.

Правило шульги

Що потрібно робити перед іспитом? Вважається, що цього дня всі дії потрібно здійснювати з лівої руки і ноги. Це приверне удачу, допоможе успішно пройти випробування й отримати найвищий бал. Скористайтеся ритуалом:

  • Встаньте вранці, першою опустивши на підлогу ліву ногу.
  • Увійдіть до екзаменаційної аудиторії, постукавши й відчинивши двері лівою рукою та ступивши в аудиторію з лівої ноги.
  • Візьміть екзаменаційний квиток лівою рукою, тримаючись при цьому правою за дерев’яний предмет.

Ліва (жіноча) сторона тіла відповідає за удачу. Він уособлює собою спокій, мудрість та інтуїцію, — якості, незамінні під час сесії.

Відмова від стрижки та миття голови

У давнину матері вкутували новонароджених малюків на грудях довгим волоссям. Локони вважали джерелом жіночої сили, що допомагає виносити здорове потомство. Не дивно, що в студентському середовищі з’явилася розширена версія того, що можна і що не можна робити з волоссям перед іспитами.

Що не можна робити перед іспитом? Напередодні іспиту заборонено стригтися, мити голову, голитися і вдягати новий одяг. Носіть один і той самий комплект до успішного завершення сесії.

Прикмети з конспектом і заліковою книжкою

Ті, хто не спромігся вивчити предмет протягом семестру, намагаються освоїти його за кілька днів. У той момент, коли мозок уже відмовляється сприймати інформацію, закрийте конспект і йдіть спати, поклавши зошит під подушку.

Вважається, що заліковку не можна нікому показувати, щоб заздрісники не наврочили. Якщо впустили її, то швидко підніміть і сядьте зверху, щоб удача від вас не відвернулася. Намалюйте в заліковці непомітний символ удачі, як рекомендує астролог Сара Реган.

Заповітний номерок

Студенти прагнуть полегшити життя, вгадавши номер квитка. Одним із надійних способів дізнатися його стала прикмета про квитки під подушкою:

  • Напишіть номери квитків на невеликих листочках.
  • Покладіть їх під подушку в ніч напередодні іспиту.
  • Прокинувшись, дістаньте з-під подушки клаптик паперу.
  • Прочитайте номер, зазначений на ньому.

Вважається, що саме цей номер квитка попадеться на іспиті. Ретельно підготувавши квиток, підвищите шанс успішно пройти випробування.

Порядок у домі

Які є погані прикмети перед іспитом? Перед іспитом не можна робити прибирання, вимітати сміття з кутів, мити вікна, виносити сміття. Ці дії виженуть з дому удачу, а ризик провалити іспит стане вищим.

Психолог Анна Сандою зазначає, що 70% студентів у США покладаються на талісмани удачі для кращої успішності. Щоб зміцнити впевненість у перемозі та підвищити шанси на успіх, усі стільці й табурети в будинку переверніть догори дриґом. Вважають, що ритуал відкриває портал у тонкий світ, загострює інтуїцію і привертає удачу.

Вдала дорога

Щоб іспитовий день пройшов легше, дотримуйтеся порад «на доріжку». Ось деякі з них:

  • Вийшовши з дому, не повертайтеся назад.
  • Якщо довелося повернутися, покажіть язика відображенню в дзеркалі, посміхніться йому.
  • Зустрівши на шляху чорну кішку, тричі сплюньте через ліве плече, постукавши по найближчому дереву. Видання Every Day Health вважає, що саме так чинили предки, звертаючись по допомогу до духів дерев.

Якщо першим зустрічним цього ранку буде чоловік або вагітна жінка, ймовірність успішного складання іспиту істотно зростає. Уникайте жінок із порожнім відром і людей у формі.

Магічні амулети

Крім шпильки від пристріту, використовуйте й інші саморобні обереги. Один із них — нитка або нитяний браслет на руці. Пов’яжіть їх перед початком підготовки до іспитів і не знімайте до того моменту, поки сесія не завершиться.

Якщо забули тему під час іспиту, прокрутіть нитку навколо зап’ястя кілька разів, щоб потрібна інформація спливла в пам’яті. Видання Medium рекомендує одягати щасливу річ, яка допоможе успішно скласти сесію. Це може бути що завгодно, — білизна, шкарпетки чи капелюх. Головне вірити, що талісман працює.

Правильне харчування

Перед виходом із дому зробіть ковток святої води. Вважається, що вона насичена позитивною енергетикою, передасть її душі, тілу, налаштувавши на позитив. Підкріпіться шматочком житнього хліба, своєрідним символом причастя.

Голова має бути світлою, а тіло — відпочилим. Забобон, що напередодні іспиту треба напитися, не працює. Ідіть на іспит зі світлою головою.

Ангельські числа

У день іспиту приділіть увагу знакам у вигляді повторюваних чисел. Якщо на очі трапляються числа, що повторюються, на годинниках, номерах автомобілів, рекламних щитах, підсумки дня порадують високими балами на іспиті.

Парна кількість вікон в екзаменаційній аудиторії — вірна ознака вдалого складання будь-якого предмета. Уважно перерахуйте їх, увійшовши до кабінету, це додасть впевненості та спокою.

Настанови від значущих людей

Материнське благословення — потужна підмога в будь-якій справі. Попросіть маму молитися в цей день за успішне складання. За іншою версією студента в день іспиту потрібно несамовито лаяти на всі лади, схрестивши при цьому пальці на руках. Що більше людей будуть це робити, то краще.

Щоб випробування пройшло вдало, перед виходом із дому хтось має сказати: «Ні пуху, ні пера». Дайте відповідь короткою фразою «До біса!», щоб усі перешкоди, сумніви та чужі впливи залишилися за межами екзаменаційної аудиторії.

З погляду психології магічне мислення та ритуали перед іспитом допомагають заспокоїтися, взяти себе в руки, зосередитися та налаштуватися на позитивний лад. Використовуйте вподобані прикмети, щоб набути впевненості та досягти поставленої мети.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Листівки з днем народження для чоловіків

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

close