Аквагрим із зображенням собаки

Аквагрим із зображенням собаки - Ветеринар

Аквагрим для дітей вважається однією зі складових боді-арту. Ця техніка дає можливість зобразити яку-небудь тварину або просто красивий візерунок на обличчі. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити аквагрим «Собака».

Особливості

Такий аквагрим зможе підійти і для дівчинки, і для хлопчика. Цей малюнок може робитися в найрізноманітніших кольорах (дуже часто сірі, коричневі, бежеві відтінки). Він чудово підійде для дитячих свят.

«Собаку» дійсно можна зробити всього за 10 хвилин. Під час нанесення цього малюнка обов’язково промальовують носик, вусики, вушка. Можна повністю фарбувати все обличчя або окремі його частини.

Щоб змити такий грим, не потрібно застосовувати особливі засоби. Він легко змиється і звичайною водою. Також, він дуже легко відпирається з одягу, якщо ви раптом забрудните його. Навіть через кілька годин фарба не стане тріскатися, вона буде рівномірно розподілена по шкірі.

Ідеї гриму

Є величезна кількість ідей щодо розроблення цього аквагриму. Можна підібрати звичайний варіант, при якому забарвлюється лише частина обличчя. Так, можна буде оформити ротик, позначити язик, вусики і чорний ніс, також можна обвести і розфарбувати одне око. Дуже часто такий легкий грим виконується в біло-чорній гамі.

Дуже часто діти обирають найбільш яскраві та цікаві образи. Так, іноді на обличчі повністю оформляють мордочку тварини, при цьому роблять тло, малюють вушка, оформляють очі, чорний ніс, рот, вусики. У цьому разі можуть застосовуватися коричневі, білі, чорні, сірі, рожеві кольори.

Ще одним чудовим варіантом стане такий аквагрим, оформлений у яскравій палітрі з помаранчевими, рожевими, фіолетовими відтінками. Він чудово підійде для дівчинки. У цьому випадку також повністю малюють мордочку собаки.

Для неповнолітніх дітей підійде яскравий аквагрим із білим фоном. Одне око необхідно оформити коричневим кольором. Над іншим оком оформляють велику коричневу брову з чорним контуром. Далі чорною фарбою малюють ніс форми трикутника, від носа до верхньої губи малюють чорну товсту лінію.

Обидві губи зафарбовують також чорним кольором. Над верхньою губою з обох боків наносять кілька невеликих точок. Червоним пігментом роблять невеликий язичок.

Можна зробити легкий аквагрим, який підійде як хлопчикам, так і дівчаткам. Фон необхідно оформити білим кольором. Далі коричневим або чорним складом малюють контури, за допомогою таких фарб можна зробити носик собаки. Червоним кольором малюють язичок. Біля очей краще нанести коричневий склад.

А ще можна нанести аквагрим у сіро-білих відтінках. Ніс, зону під носом фарбують білим. Зверху над бровами тим же кольором створюють два трикутники, вони стануть вушками собаки. Щоки та зону біля очей розфарбовують сірим кольором.

Не потрібно наносити фарбу дуже близько до очей, краще відійти трохи місця.

Після чого береться чорний пігмент, за допомогою його роблять контур вушок, малюють пару штрихів під очима. А ще чорну фарбу наносять і на кінчик носа. Губи повністю фарбують тією ж палітрою кольорів. На нижній губі та на підборідді роблять невеликий червоний язичок.

Можна зробити легкий біло-чорний аквагрим для дівчинки. При цьому білу фарбу наносять на ніс, а ще на зону над губою, навколо очей. Потім фарба добре тушується. Над бровами слід позначити маленькі коричневі або помаранчеві вушка. А ще зверху можна зробити маленький рожевий бант із чорним товстим контуром. Окремо темним складом оформляють носик і ротик песика. Рожевим пігментом роблять маленький язичок, у середині на язичку роблять невеликий темний штрих.

Можна зробити оригінальний різнокольоровий аквагрим. Причому ніс і область між очей фарбують білим, а щоки, лоб фарбують різними яскравими складами (зелений, рожевий, жовтий, фіолетовий). Усі забарвлення ретельно тушуються. Чорним чітким контуром оформляють носик, його контури, а ще вушка.

Техніка нанесення

Тепер ми розберемо, як правильно наносити такий грим на обличчя.

Для початку необхідно приготувати все, що необхідно для цього:

ємність із чистою водою.

Важливо правильно вибрати фарби. Вони повинні бути безпечними. Якісні склади легко укладаються на покрив шкіри. Фарби виконуються на унікальній водній основі, вони не стануть викликати алергію, а ще не будуть забруднювати пори.

Крім того, ці пігменти є гнучкими. Вони не стануть сипатися після нанесення. Якісні склади дуже швидко сохнуть, під час роботи фарба не стане бруднити. Ці пігменти можуть бути різноманітних видів: неонові, перламутрові, флуоресцентні.

Для нанесення можна застосовувати пензлі маленького, середнього і великого розмірів. Форма у них має бути плоскою, подібні інструменти дають можливість створювати гарний градієнт на обличчі. Краще підбирати м’які й натуральні пензлики.

Щоб промальовувати тонкі деталі, потрібно застосовувати спеціалізовані тонкі пензлі. Для зафарбовування великих ділянок беруть спонжі.

Нанесення такого аквагриму виконується поетапно.

Спочатку береться біла фарба. За допомогою спонжа і такої фарби на обличчі позначають дві плями. Дуже велика має розташовуватися в зоні носа, губ і підборіддя. Друга пляма має розташовуватися навколо правого ока.

Далі береться червона фарба. Нею промальовують невеликий язичок, він має бути спрямований трохи вбік. Цей малюнок необхідно робити на підборідді та нижній губі.

Після чого застосовують чорний пігмент, ним оформляють ніс собаки. Тонким пензлем потрібно накреслити контур язика і контур правого ока.

Чорним кольором також оформляють і верхню губу, її акуратно об’єднують легкими штрихами з носом.

Наприкінці образ закінчують дрібними крапками на мордочці. А ще можна зобразити тоненькі вусики.

close